Obchodné priestory II. / Showroom - prenájom

Popis nehnuteľnosti

Lokalita: Banskobystrický kraj, Žiar nad Hronom
Rozloha: 500m2 budova z toho 350 m2 (obchodné priestory), 1 500 m2 (celý areál)
Cena za prenájom: 2000€/mesiac
Poznámka k cene: + energie, voda, ostatná réžia podľa spotreby

 

Krátky popis:

Kvalitná prízemná stavba po rekonštrukcii. Lokalizovaná v užšom centre mesta, s vlastným parkoviskom, 3 samostatné vstupy do budovy.
Možnosť výrazného firemného označenia priestorov na fasáde budovy.
Pozemok s budovou sa nachádza v lokalite Žiar nad Hronom (ZH), v širšom centre mesta, cca 300m od hlavného Námestia Matice Slovenskej. Celý objekt je situovaný v blízkosti najväčšieho sídliska v ZH, ako aj väčšieho počtu obytných domov. Vo vzdialenosti cca 50m od budovy sa nachádza multi‐funkčný objekt, kde sídlia viaceré spoločnosti poskytujúce služby rôzneho charakteru.
Objekt je po kompletnej rekonštrukcii. Pozostáva z budovy o rozlohe cca. 500m2 (350m2 obchodné priestory) a celkovom pozemku o rozlohe cca. 1500m2. V rámci rekonštrukčných prác bola ošetrená a renovovaná celá strešná krytina. Kompletne boli vymenené pôvodné okná a nahradené 6‐komorovými plastovými oknami, ktoré v spojitosti s charakterom budovy sú riešené ako výklady. Vstup do obchodných priestorov je riešený 2 vstupnými dvermi, zásobovanie je možné cez vedľajšie dvere z bočnej strany budovy.

Interiér budovy poskytuje obchodný priestor cca 350 m2, k dispozícii je WC, kancelária a zásobovacia chodba. Celý interiér je riešený ako jedna veľká predajná plocha. V budove boli kompletne vymenené rozvody elektriny a tepla.

 

Fotogaléria: Ponuka II.